30 Ara 2011

Duyuru: Türkiye'nin geleceğine imza atın

KAMPANYA 9 OCAK 2012  SAAT 19:00 DA SONA ERDİ

Mutlaka katılmanızı tavsiye ederim, ülkeniz, sevdikleriniz, kendiniz ve gelecek nesilleriniz için, anlamam deyip boşverdiğiniz her bir madde bir gün sizin veya sevdiğiniz birisinin önüne çıkabilir.. Madem ki bu fırsat tanındı, vatandaş olarak haklarımızı kullanmayı tavsiye ediyorum..Hürriyet gazetesinin duyurusunu ve  linkini aynen aşağıda sizlere sunuyorum:

“Türkiye, geleceğini şekillendirecek çok önemli, tarihi bir sürecin eşiğinde. Ülkemizde ilk kez, isteyen herkesin katkısıyla yazılacak sivil bir anayasa yapma şansı doğdu.
TBMM Başkanı Cemil Çiçek yeni Anayasanın en geniş katılımla yapılabilmesi için üniversiteler, sivil toplum örgütleri ve meslek birlikleri dışında vatandaşlara da bireysel anlamda yeni anayasa hakkında görüş bildirmeleri için çağrıda bulundu.
Hurriyet.com.tr olarak biz de yine bir ilki gerçekleştirerek, halkın bu tarihi sürece katkı sağlayabilmesi amacıyla hazırladığımız, ‘Yeni Anayasa Sayfası’nı tüm Türkiye’nin hizmetine sunuyoruz.
Siz de Türkiye’nin geleceğinde söz sahibi olmak istiyorsanız hemen ‘Yeni Anayasa Sayfası’na üye olun, değişmesini veya kaldırılmasını istediğiniz maddeleri işaretleyin, kendi önerinizi ve görüşlerinizi TBMM’ye ulaştırmak üzere yazıp gönderin.
Unutmayın, görüş ve düşünceleriniz sizin adınız ve imzanızla yeni Anayasa yapımında değerlendirilmek üzere TBMM Başkanı Cemil Çiçek’e ulaştırılacak. 

     ‘Yeni Anayasa Sayfası’na katkı verin, Türkiye’nin geleceğinde sizin de imzanız olsun…”

8 yorum:

 1. gerçekten önemli...

  YanıtlaSil
 2. çok önemli haklısın, eğer bugün biraz zahmete girmezsek yarınki pişmanlık fayda vermeyecek..benim ne etkim olur demeden uğraşmak gerek..sessiz kalmak herşeyi kabullenmek demektir..o zamanda şikayet hakkımız yok demektir.. hep meclis eleştirildi anayasa konusunda, şimdi diyorlar ki..hadi bakalım size de soruyoruz.. o halde..???

  YanıtlaSil
 3. Merhaba,
  Yeni yılınızı kutlarken yeni yılsa size, ailenize, toplumumuza ve insanlığa Allah'tan sağlık ve mutluluklar dilerim.

  YanıtlaSil
 4. teşekkür ederim ve dilerim hep beraber daha iyi günleri görelim. Sizin de yeni yılınızı kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim.

  YanıtlaSil
 5. Buna sadece destek değil ben de yer vermek isterim iznin olursa aynen senin post unu kopyalayıp sayfa kenarında destek widgeti ekliyeyim ben de. Kaldı ki vatandaşlık görevlerimizi birbirimize duyurmak çok önemli.

  YanıtlaSil
 6. elbette, dağıtabidiğimiz duyurabildiğimiz kadar uğraşalım..izin istemene bile gerk yok böyle konularda..hepimiz cçevremize yayalım.

  YanıtlaSil
 7. Yaptım bile, olsun haber vermek istedim teşekkür ederim ben de senden duydum sonuçta:)

  YanıtlaSil
 8. zarifliğine teşekkürler ama böylsine herkesi ilgilendiren duyurular ve 11 yaşında hamile haberi gibi sorunlar herkesin duyması ve eyleme geçmesi gereken haberler olduğundan kimsenin bencillik etme lüksü yok. Senin duyarlılıkların çok hoşuma gidiyor.. güzel kalpli arkadaşım..

  YanıtlaSil

Bunlar da ilginizi çekebilir...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...